Teraz gramy: Deep House Zone [ Marian Minchev ]
STRONA 1 / 2 :: DALEJ >>>
2017-03-31, 20:25:46
Nowość w naszej ramówka - Eagle Sessions by AlBird
Startujemy z nową pozycją w naszej ramówce! W każdy czwartek od godz. 18:00 wraz z DJem i producentem AlBird zapraszamy na dwugodzinną audycję "Eagle Sessions".Pierwsza godzina programu to zestawienie nowości publikowanych przez wytwórnie płytowe w danym tygodniu, natomiast druga godzina zarezerwowana jest na "guest mix" - czyli sety serwowane przez gości programu. Powtórka audycji w sobotę po godz. 16:00.

Zapraszamy do słuchania!
2017-02-21, 23:04:18
Nowa propozycja od naszego radiowego kolegi Paula Darey
Klasyczny tech-house wydany przez wytwórnię Deeperfect powinien przypaść do gustu wszystkim koneserom tego gatunku. Paul Darey gości na naszej antenie w każdy piątek od godz 18:00 ze swoją audycją "Inside The Shelter".Zapraszamy do odsłuchu,
Radio MRS
2016-12-28, 20:41:43
Święta, Święta, a po Świętach... nowe audycje!
Po świątecznym odpoczynku czas na rozruszanie kości. Jeszcze w ostatnich dniach "starego roku" będziecie mogli posłuchać dwóch nowych pozycji na naszej antenie.Już w piątek (30.12) od godziny 18:00 wraz z Paulem Darey startujemy z audycją "Inside The Shelter". Przez godzinę na naszej antenie Paul zaprosi Was do swojego muzycznego 'schronu', by zaprezentować skrupulatnie wyselekcjonowane miksy, wywodzące się z magicznej wyspy - Ibizy.

W sobotę (31.12), również o godzinie 18:00 startujemy z audycją "Find Your Soul", przygotowaną we współpracy z wytwórnią The Groove Society. Podczas godzinnego programu usłyszysz awangardowe sety sięgające od Deep Techno po Underground Progressive, miksowane przez pochodzącego z Hiszpanii DJ'a i producenta 'Dezarate'.

Zapraszamy do słuchania!
Radio MRS
2016-12-24, 15:41:19
Świąteczne życzenia od radia MRS
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam dużo energii do spełniania muzycznych pasji, radości i satysfakcji z obecnych i nadchodzących dokonań!

Świąteczne życzenia od radia MRS

Oczywiście życzymy Wam również masy zwariowanych prezentów pod świąteczną choinką,
no i "wszystkiego klubowego" naszym słuchaczom :)

Radio MRS

2016-09-27, 02:34:59
Carl Cox żegna się z rezydenturą w Space Ibiza
9 godzin i 15 minut - tyle trwał pożegnalny set Carla Coxa. Na imprezy w klubie Space na Ibizie sygnowane przez Carl'a zawsze przybywały prawdziwe tłumy. Nie inaczej mogło być tym razem. Pożegnalną imprezę postanowił zagrać sam, dając prawdziwy kunszt sztuki miksowania, trwający ponad 9 godzin!Podczas tego historycznego wydarzenia klubowicze zostali uraczeni całą serią klasycznych brzmień, z których znane są sety Carl'a. Cały, niesamowity set zarejestrowany został przez kanał Be@TV.

Cały materiał do obejrzenia pod linkiem: http://www.be-at.tv/brands/space-ibiza/music(...)


2016-07-11, 03:47:21
Podglądaj Warszawę z radiem MRS
Co powiecie na Warszawę z radiem MRS w tle? Obraz pochodzi z kamery umieszczonej na budynku PAST w Warszawie. W godzinach porannych trafić można na piękne wschody słońca nad budzącą się do życia stolicą.

Zapraszamy do oglądania:


2016-06-30, 03:16:03
Prace techniczne
Ze względu na prowadzone prace techniczne w późnych godzinach nocnych mogą wystąpić utrudnienia w odbiorze radia. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Radio MRS
2016-06-22, 20:27:09
Nowa pozycja w ramówce radia MRS - Cristian Varela Radio Show


Cristian Varela w radiu MRS! W każdy sobotni wieczór od godziny 19:00 zapraszamy na "Cristian Varela Radio Show" - więcej info: radiomrs.com/shows
2016-01-24, 01:03:53
Ciekawostka dla DJów i fanów sprzętu audio

Podczas NAMM 2016 firma Pioneer zaprezentowała prototypowe modele swych flagowych odtwarzaczy i miksera zaopatrzone w Rekordbox DJ. Zarówno odtwarzacze jak i mikser prezentują typowy dla produktów Pioneer designe i rozmieszczenie elementów. Konstrukcje opierają się znane praktycznie wszystkim DJom odtwarzacze CDJ-2000NX oraz mikser DJM-900NX - wyposażone dodatkowo w duże ekrany ciekłokrystaliczne, zamontowane na zawiasach (układ przypomina rozwiązanie stosowane w laptopach).

CDJ-Tour1 oraz DJM-Tour1 - bo takie mają oznaczenia nowe modele - są obudowane dodatkowo po bokach, przez co wydają się naprawdę masywne i trwałe. Nie ma na razie oficjalnych informacji czy zestaw będzie wymagał zewnętrznego osprzętu w postaci np. komputera, ale biorąc pod uwagę nazwę "Tour", można się spodziewać, że nowa linia od Pioneera będzie całkowicie "samodzielna".

Więcej informacji na stronie djtechtools.com


2015-09-01, 03:55:21
To nie koniec lata!


To jeszcze nie koniec lata! Wakacje co prawa już za nami, ale dla nas to czas wytężonej pracy. Zadbamy o to, abyście nadal czuli powiew gorącego powietrza, nasyconego imprezowymi brzmieniami. Sezon wakacyjny kończymy jak co roku na białej wyspie - Ibizie. Przez najbliższe 2 tygodnie gramy dla Was prosto z imprezowego raju. Słuchajcie i oglądajcie uważnie!
STRONA 1 / 2 :: DALEJ >>>