Teraz gramy: Deep House Zone [ Marian Minchev ]

Slice of Bass
Slice of Bass to wwie godziny muzycznej wycieczki po zakątkach najbardziej dynamicznych odmian muzyki house. Propozycja w sam raz na sobotni "before"! Slice of Bass w radiu MRS w każdą sobotę po godz. 16:00 (4PM, UTC+1)

Mixtape Radio Show
"Mixtape Radio Show", to cotygodniowa dawka soczystych, house'owych kawałków w dynamicznym, godzinnym miksie. Luca Guerrieri zaprasza na Mixtape w radiu MRS w każdą niedzielę od godziny 17:00 (5PM, UTC+1).

The Underground World
"The Underground World" to cotygodniowa audycja w radiu MRS, przygotowana przez wydawnictwo pressology.net Electronic Music Distribution. Podczas godzinnego programu usłyszycie najciekawsze produkcje w klimatach House, Techno, Deep-House, Tech-House, Electronica. Na "The Underground World" zapraszamy w każdy czwartek od godziny 17:00 (5:00PM, UTC+1), oraz w niedzielę od godziny 18:00 (6:00PM, UTC+1) - powtórka programu.

Music in the Air
Podczas audycji "Music in the Air" wraz z ekipą wytwórni Villahangar zabierzemy Was w godzinną podróż po zakątkach muzyki House, Deep-House i Nu-Disco. W każdy niedzielny oraz wtorkowy wieczór starannie wyselekcjonowany, muzyczny odlot zapewni Wam załoga w składzie: Airbas, Andrea, Mavee oraz Philip Knight. Nie zapomnijcie zapiąć pasów! Start na antenie radia MRS: niedziela, godz 19:00 oraz wtorek, godz. 18:00 (powtórka programu)

Eagle Sessions
Eagle Sessions to cotygodniowa dawka ściśle wyselekcjonowanych miksów w klimatach Techno, Deep-House, Tech-House. Dwugodzinną audycję prowadzi austriacki DJ i producent AlBird (Ballroom/BluFin). Pierwsza godzina programu to zestawienie nowości publikowanych przez wytwórnie płytowe w danym tygodniu, natomiast druga godzina zarezerwowana jest na "guest mix" - czyli sety serwowane przez gości programu. Eagle Sessions w radiu MRS, w każdy czwartek o godz. 18:00 , oraz w sobotę od godz. 16:00 (powtórka programu).

Inside The Shelter
W każdy piątkowy wieczór Paul Darey zabierze Was w magiczną podróż po krainie muzyki Tech-House, Techno i Deep House. Przez godzinę na antenie radia MRS, zaprosi Was do swojego muzycznego 'schronu', by zaprezentować skrupulatnie wyselekcjonowane miksy, wywodzące się z magicznej wyspy - Ibizy. Paul Darey to prawdziwie doświadczony DJ, grający od przeszło 15 lat w najlepszych klubach na Ibizie oraz najbardziej kultowych miejscach całego świata.

Find Your Soul
Find Your Soul - audycja tworzona przez wytwórnię The Groove Society. Podczas godzinnego programu usłyszysz awangardowe sety sięgające od Deep Techno po Underground Progressive, miksowane przez pochodzącego z Hiszpanii DJ'a i producenta 'Dezarate'. Find Your Soul - w każdy sobotni wieczór w Radiu MRS.

Cristian Varela Radio Show
Cristian Varela - doświadczony, utalentowany DJ i producent, prezentujący swe umiejętności w najlepszych klubach oraz podczas najbardziej znaczących festiwali muzycznych na całym świecie. Regularnie występuje między innymi w Japonii, USA oraz niemal całej Europie. Niesamowite sety na cztery deck-i plasują go w ścisłej czołówce najbardziej cenionych DJ-ów sceny elektronicznej na świecie. W każdy sobotni wieczór, po godzinie 19:00 startuje ze swoim autorskim programem w radiu MRS - Cristian Varela Radio Show. Co tydzień zapewnia świeżą dawkę soczystej, klubowej muzyki, zmiksowanej w jego własnych setach oraz zaproszonych do programu gości.

DMix
DMix to cotygodniowa dawka najlepszej klubowej muzyki house, tech-house i techno. Audycję prowadzi Oscar L (Hiszpania). W każdy piątkowy wieczór w DMix usłyszycie niesamowite sety prezentowane przez gości z całego świata zaproszonych do programu. Oscar L należy do czołówki hiszpańskiej sceny techno i tech-house. Do tej pory wystepował między innymi w Space Ibiza (Ibiza, Spain), Amnesia (Ibiza, Spain), Pacha NYC (New York, NY), Club Space (Miami), Circus After-Hours (Montreal, Canada), Womb (Tokyo, Japan), Gay Village (Rome, Italy), Pacha England (U.K.), Fabrik (Madrid, Spain), Space of Sound Festival (Madrid, Spain), Kapital (Madrid, Spain), The Red Square (Jakarta, Indonesia), Bubu (Sao Paulo), Love (Bogota, Colombia), Discoteque (Moscow, Russia), Malibu (Ukraine), C-Light (Morocco) i wiele innych. Podczas ostatniego sezonu zadebiutował ze swoją autorską imprezą "Mutte Ibiza Boat Party" odbywającą się - jak sama nazwa wskazuje - na statku, pływającym po wodach okalających Ibizę.

12 cali
Najlepsza klasyka house'u prosto z czarnych płyt. 12 cali to solidna dawka housowego brzmienia okraszona delikatnym szumem nieśmiertelnej płyty vinylowej. Audycja przygotowana przez Marcina Baryckiego (Mr Barry), serwowana wieczorową porą od poniedziałku do czwartku. Przez cztery godziny usłyszycie tylko najlepsze sety serwowane przez wprawione ręce mistrzów czarnej płyty. Jeśli doceniasz magię ciepłego, analogowego brzmienia, to 12 cali jest właśnie dla Ciebie!

Ibiza Vibes
Usłyszycie wszystko to, co dzieje się na Ibizie - światowej stolicy clubbingu. Live sety i sesje Djów oraz producentów tam stacjonujących, lub mających swój wkład w kulturę klubową Ibizy. Podczas sezonu letniego usłyszycie również transmisje z imprez i wszelakich wydarzeń muzycznych. Audycję prowadzi Mad Cream - DJ i producjent - zapalony entuzjasta housowych brzmień, zaczarowany magią tej wyjątkowej, hiszpańskiej wyspy. Jeśli za oknem zimno i mokro, najlepszym lekarstwem jest "Ibiza Vibes" w radiu MRS - gdy tylko zamkniesz oczy, poczujesz promienie słońca, orzeźwiającą bryzę, a przestrzeń wypełnią wyrafinowane brzmienia, serwowane na plażach i parkietach najlepszych klubów Ibizy.

Deep House Zone
Strefa głębokich basów i "pływających", melodycznych wokali. Najsilniejsza, dopuszczalna bez recepty dawka solidnego Deep house'u w setach i zestawieniach djów oraz producentów z całego świata. W audycji "Deep House Zone" usłyszysz zarówno nigdy nie gasnące klasyki, jak i perełki underground'u, wykopane z czeluści klubowego "podziemia". "Deep House Zone" jest najszerszą programowo audycją i najlepiej oddaje muzyczne przesłanie radia MRS.