Jeśli jesteś DJ’em, prezenterem, producentem i chcesz by Twój utwór lub mix był grany na antenie radia MRS, to dobrze trafiłeś. Dajemy Ci możliwość promocji i zaprezentowania się szerszej publiczności. Możesz przesłać nam swój materiał, a jeśli spełni nasze wymagania będziesz mógł usłyszeć go na naszej antenie. Przygotuj go tak, by spełniał podstawowe wymagania techniczne.Zostań DJ'em radia MRS

Współpraca – zostań DJ’em radia MRS

Mix/set – minimalne wymagania *

Format pliku: MP3
Jakość: 192-320 kbps (CBR), Stereo
Długość nagrania: min. 60 minut, lub wielokrotność (np. 120 min) *

 

Nagranie musi być „czyste” – bez zniekształceń czy przesterowań. Zadbaj też o to, by jakość i technika miksu była na odpowiednim poziomie. Załącz krótki opis – w jakich okolicznościach został zarejestrowany (np, w domu, w studio, podczas imprezy na żywo). Dołącz tracklistę jeśli ją posiadasz.

 

Umieść plik z mixem na dowolnym serwisie / serwerze umożliwiającym przechowywanie i udostępnianie plików i prześlij nam i prześlij nam adres (link) do pliku.

Akceptujemy wyłącznie mixy zgodne z formatem muzycznym naszego radia, tzn. House, Deep house, Tech house, Techno, Chillout, (i pochodne).Zostań DJ'em radia MRS

Współpraca – prześlij nam swoje produkcje

Utwory – minimalne wymagania *

 

Format pliku: MP3
Jakość: 320 kbps (CBR), Stereo
Długość nagrania: 2-12 minut

 

Podobnie jak w przypadku mixów, pojedyncze utwory również muszą spełniać minimalne wymagania. Utwory również należy zamieścić na zewnętrznym serwisie / serwerze plików i przesłać nam link umożliwiający pobranie.

 

Również w tym przypadku akceptujemy materiały zgodne z formatem muzycznym naszego radia, tzn. House, Deep house, Tech house, Techno, Chillout, (i pochodne).Wszystkie linki i informacje prosimy wysyłać na adres mailowy:

djsupport@radiomrs.comON AIR
TITLE
ARTIST