Za cel postawiliśmy sobie, aby nikt nigdy na naszej antenie nie usłyszał żadnej reklamy. Jak do tej pory udaje się nam pozyskiwać środki na utrzymanie i rozwój projektu innymi drogami. Projekt radia MRS jest obecnie finansowany wyłącznie ze środków uzyskanych od sponsorów i darczyńców oraz wkładu własnego osób tworzących radio MRS.

Ponieważ codziennie staramy się rozwijać i rozbudowywać projekt radia MRS, środki potrzebne do utrzymania i dalszej ekspansji wzrastają, a nasze obecne możliwości się kończą. Zwracamy się zatem do Was z prośbą o przekazanie dowolnej kwoty na rozwój projektu radia MRS. Każda darowizna jest oczywiście dobrowolna i zapewniamy, że ucieszymy się z każdej, nawet najmniejszej kwoty. Uzyskane dzięki Wam środki przeznaczymy wyłącznie na dalszy rozwój projektu.

 

>>>  PRZEKAŻ DATEK DLA RADIA MRS  <<<

 

W ramach podziękowania wśród osób, które przekazały darowiznę co miesiąc rozlosujemy gadżety z logiem radia MRS. Darowizny zbierane są za pośrednictwem bezpiecznego systemu płatności PayPal, w dowolnej walucie i dowolnej kwocie (walutę można wybrać na stronie PayPal, klikając w powyższy link).

 
ON AIR
TITLE
ARTIST