Wspomóż projekt radia MRS

Written by on 13 czerwca 2018

Za cel postawiliśmy sobie, aby nikt nigdy na naszej antenie nie usłyszał żadnej reklamy. Jak do tej pory udaje się nam pozyskiwać środki na utrzymanie i rozwój projektu innymi drogami. Projekt radia MRS jest obecnie finansowany wyłącznie ze środków uzyskanych od sponsorów i darczyńców oraz wkładu własnego osób tworzących radio MRS.

Ponieważ codziennie staramy się rozwijać i rozbudowywać projekt radia MRS, środki potrzebne do utrzymania i dalszej ekspansji wzrastają a nasze obecne możliwości się kończą. Zwracamy się zatem do Was z prośbą o przekazanie dowolnej kwoty na rozwój projektu radia MRS. Każda darowizna jest oczywiście dobrowolna i zapewniamy, że ucieszymy się z każdej, nawet najmniejszej kwoty. Uzyskane dzięki Wam środki przeznaczymy wyłącznie na dalszy rozwój projektu.

 

>>>  PRZEKAŻ DATEK DLA RADIA MRS  <<<

 

W ramach podziękowania wśród osób, które przekazały darowiznę co miesiąc rozlosujemy gadżety z logiem radia MRS. Darowizny zbierane są za pośrednictwem bezpiecznego systemu płatności PayPal, w dowolnej walucie i dowolnej kwocie (walutę można wybrać na stronie PayPal, klikając w powyższy link).

PayPal - Radio MRS


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published.Continue reading

Radio MRS

I bez gadania!

Current track

Title

Artist