Aktualizacja strony internetowej

Written by on 29 września 2018

Tylko kosmetycznie, ale odświeżona.

Po dość długim okresie stagnacji, spowodowanym nawałem różnych prac związanych z działalnością radia MRS, zdecydowaliśmy się na odświeżenie naszej radiowej strony internetowej. Strona zyskała nową kolorystykę, która jak wierzymy będzie lepiej współgrać z tematyka muzyczną którą prezentujemy na co dzień. Nie zmieniliśmy struktury i układu naszej strony, ale jako stacja grająca muzykę głównie w klimatach House, Deep House, Tech House i Techno, szukaliśmy czegoś, co nada jej odpowiedniej wyrazistości. Obecnie, ciemniejsze barwy kontrastujące z jaskrawymi, pomarańczowymi akcentami dodały jej bardziej technicznego charakteru.

Po wielu prośbach słuchaczy z różnych krajów,  pojawiła się również opcja wyboru języków, co na pewno zachęci ich do częstszych wizyt na stronie radia MRS. Do wyboru są dwa najpopularniejsze na świecie języki, tzn. angielski, hiszpański, oraz jako trzeci – polski (język źródłowy). Tłumaczenia realizowane są automatycznie, więc nie jest to rozwiązanie idealne, lecz pozwalające swobodnie przeglądać treści słuchaczom niepolskojęzycznym.

W naszym playerze dodaliśmy możliwość wyboru zewnętrznych odtwarzaczy – Winamp, Windows Media Player, Real Player, oraz aplikacje na urządzenia Android oraz Apple. Za pomocą ikon możesz wybrać na jakim odtwarzaczu chcesz słuchać radia MRS. Oprócz wyżej wymienionych programów, możesz w ramach swojego systemu operacyjnego zdefiniować swój własny odtwarzacz (np VLC Player, itp.), o ile ten jest w stanie obsłużyć strumień ShoutCast. Mamy nadzieję, że poszerzy to możliwości odsłuchu w różnych sytuacjach i poprawi wygodę słuchaczy.

Stopniowo wprowadzimy również drobne aktualizacje, takie jak chociażby nowe zdjęcia naszych DJów i prezenterów, nowe opisy, czy linki to mediów społecznościowych. Jeszcze wiele pracy przed nami, ale sukcesywnie będziemy starali się wzbogacać naszą stronę o nowe elementy i funkcjonalności.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published.Radio MRS

I bez gadania!

Current track

Title

Artist